Ogłoszenia parafialne (sekty pod wezwaniem Sexty)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (sekty pod wezwaniem Sexty):

Rozdział wkrótce.piątek, 1 kwietnia 2016

18. KREW NA HORYZONCIE: I'm so sorry.Wielkie, wahadłowe drzwi zatrzasnęły się przed nią i została sama, zagryzając wargi, wpatrując się przed siebie z niepokojem. Rozejrzała się dookoła, niemal spodziewając się ujrzeć Renji’ego. To z nim zazwyczaj czekała na tym korytarzu, kiedy kapitanowie gromadzili w sąsiedniej sali, podczas jednego z licznych zebrań, zostawiając swoich poruczników na pastwę nudy. Na szczęście był ktoś, kto potrafił urozmaicić im czekanie.
Zjawiała się na zebraniach jako ostatnia, nie pozwalając nikomu zapomnieć o swojej łatce czarnej owcy. Wiecznie spóźniona kapitan Jaggerjack często zaskakiwała swoją hojnością, wyciągając spomiędzy cycków flaszeczkę sake, z której pociągała łyka na odwagę, po czym oddawała ją w ręce poruczników. Jako, że od zawsze przyjaźniła się Matsumoto, to jej najczęściej dostawała się butelczyna. Te dwie kobiety w zestawieniu obok siebie były dowodem na to, że ktoś, kto rządzi wszechświatem ma poczucie humoru. Obie łase na procenty, obie biuściaste, mogłyby uchodzić za swoje kopie, gdyby nie to, że Rangiku z powodzeniem mogłaby własnym biustem wybić Ikari zęby, a niebieski łeb Jaggerjack przeczył krzykliwie wszelkim podejrzeniom o jakikolwiek stopień pokrewieństwa.
A kiedy Matsumoto zaczęła przyprowadzać ze sobą drugą porucznik, jaką zrekrutował oddział dziesiąty, było do przewidzenia, że ta wkrótce rozpije się wraz z nimi. Do kółka wzajemnej alkoholowej adoracji szybko dołączyli Renji i Hisagi, chociaż oni prócz sake starali się adorować pijące je z nimi kobiety. I tak razem regularnie wszyscy się upijali, budząc się w najróżniejszych miejscach Seireitei, aż w końcu przeżyli wystarczając liczbę przygód, by mocno się ze sobą zaprzyjaźnić, a z czasem do ich paczki dołączyli też Ikkaku i Ayasegawa.
Patrząc teraz na opustoszały korytarz i drzwi, za którymi odbywało się zebranie kapitanów w trybie pilnym, Minako zastanawiała się, gdzie się podziały tamte czasy. Kiedy wszystko wydawało się prostsze, a Ikari nie przyszłoby do głowy, by patrzeć na nią i Renji’ego w podejrzliwy sposób… Tylko że jego tu teraz nie było. A ona, zamiast ruszyć za nim, jak zrobiłaby to kiedyś, zawahała się. Kiedy była gotowa działać, garganta już się zamknęła i teraz stoi tu sama, użalając się nad sobą jak ostatnia…
– Co ty wyprawiasz, Minako?!
About time for anyone telling you all for all your deeds

– No właśnie nie wiem – mruknęła zniechęcona, patrząc w podłogę i powstrzymując się od płaczu.
– Czyś ty zwariowała?! – Toshiro uniósł jej podbródek, nie siląc się na delikatność. Zaskoczona tą brutalnością Minako patrzyła w pełne poirytowania turkusowe oczy. O co mu chodziło? Wyszedł z zebrania, tylko po to, by okazać jej wrogość? – Długo będziesz tu sterczeć? Wszyscy na ciebie czekamy!
Piwne oczy dziewczyny wypełniły się przerażeniem.
– Jezu. Zapomniałam…
– Że też już jesteś kapitanem? – Toshiro pokręcił głową z niedowierzaniem. – Weź się w garść kobieto. Myślałem, że zależy ci na czasie?
Miał rację. Kurosaki nie ociągał się już ani sekundę dłużej. Przeprosiła za spóźnienie, ale nie tłumaczyła się, zajmując przeznaczone dla niej miejsce, tuż obok Unohany. Nie mogła nie zwrócić uwagi, że po jej prawej stronie znajduje się puste tatami, a powinien być tam Kuchiki. Rozejrzała się i stwierdziła, ze prócz niego brakuje też kapitana dwunastego oddziału. Zmarszczyła brwi, ale nie odważyła się zabrać głosu, tym bardziej wchodzić w słowo Kyoraku, który natychmiast po jej przybyciu natychmiast zaczął przedstawiać kapitanatowi, jak wygląda sytuacja.
– …wobec tego chciałbym bezzwłocznie przejść do oficjalnego głosowania w tej sprawie. – Kyoraku nieco podniósł głos, a wszystkie szepty, które miały czelność rozbrzmiewać podczas jego przemowy, od razu ucichły. – Proszę, by rękę podnieśli ci kapitanowie, którzy uważają, że Gotei powinno bezzwłocznie interweniować w tej sprawie; a to oznacza zbrojne wystąpienie przeciw najeźdźcom Hueco Mundo, wśród których znajduje się zbieg z Muken, Aizen Sosuke i wsparcie jego obecnego króla, byłego Szóstego Espady, który, chciałbym przypomnieć, przez ostatnie miesiące współpracował z nami w misji zwiadowczej w świecie ludzi…
– A jeszcze wcześniej współpracował z wymienionym zbiegiem, Aizenem – wtrąciła Sui-Feng, znosząc dzielnie gromiące ją spojrzenie wszechkapitana. – To ja bym z kolei chciała przypomnieć.
– Och, daj spokój – żachnął się Kensei. – Akurat on jeden z całej tej bandy espadowych popaprańców, miał serdecznie w dupie Aizena i jego rozkazy.
– Co tylko potwierdza, że on nie wie, co znaczy lojalność i nikt nam nie obieca, że pewnego dnia nie zwróci się przeciwko nam, mimo, że mu teraz pomożemy – nie ustępowała Sui-Feng.
– Przypominam, że w rękach wroga jest jedna z naszych kapitan, jakbyś nie zauważyła, że brakuje tutaj Jaggerjack, Sui – głos zabrał Toshiro, mierząc kapitan drugiego oddziału lodowatym spojrzeniem.
– Dla mnie to osobiście nie jest żaden argument – podchwycił Rojuro. – Słyszałem, że niedawno przesłuchiwała ją rada, a potem nagle znikła i ona, i Aizen… – Rojuro popatrzył na swoje paznokcie, po czym zaczął je polerować, pocierając nimi o swoje haori. – Delikatnie jak dla mnie podejrzana sprawa… No i to jej nazwisko. Mówi samo za siebie. Pomagać jej, to jak pomagać Espadzie…
– Serio, Roj? Po tym wszystkim, co sami przeżyliśmy, chcesz zostawić kogoś na pastwę Aizena? Myślałem, że czegoś cie to nauczyło, ale najwidoczniej stałeś się nielojalnym dup… – zaczął się bulwersować Kensei, ale nie dane mu było dokończyć.
– DOŚĆ! – zagrzmiał Kyoraku, rozglądając się ze złością po kapitanach.
No sign the roaring thunder stopped in cold to read

Rzadko widywali go rozgniewanego, bo Shunsui z zasady nie tracił nad sobą panowania, co tylko podkreśliło teraz powagę sytuacji.
– Niepotrzebne są nam teraz te czcze dyskusje! Nakreśliłem jasno, jak wygląda nasze położeni, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie poprzez podniesienie lub nie podniesienie ręki! Nie mamy teraz czasu na te słowne przepychanki!
No time!
Zapadła cisza. Kyoraku odczekał sekundę, upewniając się, że nikomu nie wpadnie do głowy kontynuowanie sprzeczki, po czym wskazał ręką na pierwszą, siedzącą z brzegu kapitan drugiego oddziału. Sui-Feng pokręciła przecząco głową i nie podniosła ręki. Kapitan oddziału trzeciego wziął z niej przykład, a Kyoraku skierował wzrok na Unohanę.
– Wiesz, co odpowiem, Wszechkapitanie – zaczęła. Miała bardzo zmartwioną minę. – Zawsze opowiem się za mniejszą stratą w ludziach. Dopóki możemy uniknąć rozlewu krwi, zróbmy to. Stracimy jednego Shinigami, a jeśli ruszymy na wojnę, straty na pewno będą większe – zawiesiła głos i spuściła wzrok. – Jestem przeciwna tej ekspedycji…
– A ja nie! – wyrwała się Minako, jako pierwsza podnosząc rękę najwyżej, jak mogła. – To znaczy, jestem za tym, żebyśmy jak najszybciej ruszyli do piaskownicy… Do Hueco Mundo znaczy – rozejrzała się speszona po poważnych minach kapitanów – no i ten, żebyśmy ruszyli i pomogli, i…
– Rozumiemy – przerwał jej wywód Kyoraku i posłał jej łagodny uśmiech dobrotliwego wujka, po czym spojrzał na puste miejsce obok niej, najwidoczniej nie zamierzając zignorować nieobecności Byakuyi. – Kapitan szóstego oddziału nie odpowiedział na wezwanie. Jego porucznik dopuścił się samowolki i już jest w Hueco Mundo, więc z tych oczywistych przyczyn nie mógł go zastąpić. O karze zadecyduje kapitan Kuchiki, o ile się znajdzie. – Na twarzy wszechkapitana malowało się niezadowolenie.
Kontynuowano głosowanie. Komamura po zastanowieniu dźwignął łapę. Oddziału ósmego nikt nie reprezentował. Kensei podniósł rękę, mrucząc pod nosem coś o tchórzach, którzy porzucają towarzyszy w potrzebie. Toshiro też uniósł dłoń, chociaż nie za wysoko, za to Kenpachi prawie podrapał łapskiem sufit, a szeroki uśmiech na jego twarzy mówił sam za siebie – Zaraki nie mógł się doczekać krwawej jatki, na którą miał nadzieję.
– Niestety nikt z oddziału dwunastego nie odważył się wystąpić w imieniu kapitana Kurotsuchiego…
Drzwi do Sali właśnie w tym momencie otworzyły się szeroko, uderzając skrzydłami o ściany.
– Sekundeczkę – rozbrzmiał głos z jaskrawego światła, które wypełniło przestrzeń między nimi. Widać było jedynie zarys postaci i dwie ręce, oparte na drzwiach. – Zgłaszam się na ochotnika! Zastąpię Mayuri’ego, tak jak i on mnie zastępuje…
Get mine and make no excuses, waste of precious breath
Wszyscy z rozdziawionymi ustami patrzyli na nowoprzybyłego, który teatralnie wzruszył ramionami.
– No co. Myślę, że poradzę sobie z rolą kapitana dwunastego oddziału i nie twierdzę tak bezpodstawnie. – Spod kapelusza błysnął w uśmiechu rząd białych zębów. – Ba, nawet z przyjemnością otworzę dla was gargantę. Czy to oświadczenie wystarczy, czy mam jeszcze podnieść rękę?  
– Wystarczy, Urahara, dziękuję, że zdecydowałeś się wrócić z banicji akurat teraz. – Kyoraku bardzo starał się zachować powagę, ale gołym okiem widać było, że mu ciężko.
– Tak sobie pomyślałem, że spróbuję, pod nowymi rządami i w ogóle. – W dłoni Kisuke pojawił się wachlarz, którym sklepikarz, a były kapitan dwunastki, zaczął się wachlować, zajmując miejsce zostawione dla Mayuri’ego, po czym spojrzał w lewo, na Ukitake. – Przepraszam, Jushiro, chyba ci się wtryniłem w kolejkę, ale proszę, już możesz…
– Niestety popieram zdanie kapitan Unohany – odrzekł Ukitake, nie komentując nagłego pojawienia się niezaproszonego gościa. – Nie powinniśmy narażać oddziałów.
– Rozumiem. Wszystko więc jasne – oświadczył Kyoraku. – Powiedzmy, że sam się wstrzymam od głosu. I tak czeka nas potyczka w Hueco Mundo – ogłosił, nie bez satysfakcji i wstał. – Chciałbym teraz wyznaczyć kapitanów, którzy zbiorą swoich ludzi i ruszą do walki oraz tych, których poproszę o pozostanie w kwaterze głównej, by strzec Seireitei.
Rozległo się zbiorowe mruczenie wyrażające zarówno aprobatę, jak i niezadowolenie i kapitanowie zostali podzieleni. Oddział drugi, trzeci, siódmy i trzynasty miał zostać, a czwórka, piątka, dziewiątka, dziesiątka, jedenastka i dwunastka, zostały oddelegowane na misję do Hueco Mundo. Kyoraku podzielił ich dość sprawiedliwie, zgodnie z czterema głosami na nie, zostawił w Seireitei cztery odziały, resztę wysłał w tren, chociaż zapobiegliwie dokonał odpowiedniej rotacji, nakazując uczestnictwo w misji oddziałowi medycznemu.
– Ogłaszam zbiórkę za piętnaście minut! Weźcie swoich zaufanych ludzi i widzimy się pod kwaterą za dokładnie kwadrans!
No time!
Kapitanowie ruszyli do wyjścia, jedni szybciej, inni wolniej. Okazało się, że w czasie trwania zebrania spora część poruczników dotarła na swoje tradycyjne pozycje, by warować i podsłuchiwać pod drzwiami Sali Obrad. Minako dość dziwnie czuła się po drugiej stronie tego zamieszania, ale prawdziwy dyskomfort poczuła dopiero wtedy, gdy wpadła na Rangiku.
– Wytłumaczycie mi – Matsumoto, podpierając się pod biodra, patrzyła groźnie raz na Kurosaki, raz na Hitsugayę, który ku swemu nieszczęściu również się na nią napatoczył – dlaczego, holender jasna, ja nie wiem o niczym, co tu się wyprawia?!
Toshiro i Minako wymienili zbolałe spojrzenia. Żadnemu z nich nie marzyła się teraz zjebka od Matsumoto.
– To twoja porucznik, wytłumacz jej to. – Minako próbowała się wykpić i dać nogę, ale Tosiek złapał ją za ramię i zatrzymał.
– To twoja przyjaciółka – warknął. – Wytłumacz jej to, po babsku.
Minako westchnęła i odważyła się wreszcie spojrzeć jej w oczy.
– Po drodze, dobrze, Rangiku? Ikari jest w niebezpieczeństwie. Im szybciej…
– Rozumiem. – Matsumoto złapała ich oboje za ramiona i odwróciła w stronę wyjścia. – Więc jazda stąd. Wezwijcie swoich ludzi, czy co tam robią kapitany i robimy stąd wypad.
Kyoraku nie rzucał słów na wiatr. Po upłynięciu dokładnie odmierzonych piętnastu minut, rozejrzał się po zebranych Shinigami i skinął Uraharze głową.
– Kisuke, czyń honory, jeśli łaska.
Urahara ochoczo wziął się do roboty i po chwili przez dziedziniec rozciągała się sporych gabarytów garganta, którą z jednej strony podpierał sklepikarz, z drugiej jego wierna zanpakuto, Benihime.
– Jak długo możesz ją utrzymać? – zapytał Shunsui.
Urahara wzruszyła ramionami.
– Pewno się przekonamy. Ale nie chciałbym wbić do Hueco Mundo ze śladową ilością reiatsu, więc się pospieszcie.
Pierwsi do garganty wskoczyli Madarame i Yumichika. I oni pierwsi polegli.– Niespodzianka, skurwysyny.
Santa Teresa i Fornicaras zalśniły w blasku sztucznego słońca i wdarły się w ciała dwójki przyjaciół, którzy całe życie walczyli ramię w ramię i teraz ramię w ramię mieli umrzeć.
The sun shines on everyone, everyone love yourself to death
Nnoitrze trafił się Ikkaku. Piąty Espada nabił go na swoje monstrualne zanpakuto i z sadystycznym uśmiechem na szerokich ustach szarpnął za rękojeść, rozpruwając mężczyznę. Z ust Ikkaku potoczyła się krew, jego oczy gasły w zastraszającym tempie. Padł na piach niemal w dwóch kawałkach, już martwy.
Yumichika umierał dłużej, patrząc na śmierć przyjaciela i nie mogąc wydusić ani słowa. Rzęził, nabity na ostrze Szayela, które przeszyło jego krtań i przeszło na wylot gardła. Dławił się własną krwią, osuwając się na kolana pod pełnym zaciekawienia okiem Ósmego Espady, dopóki nie skonał.
– Uwielbiam takie szybkie rozgrywki. – Szayel uśmiechał się radośnie, wyszarpując katanę. – Kto następny?
Odwrócił się akurat na czas, by unieść gardę i sparować cios Kazeshini, które ze świstem wyfrunęło z garganty w formie sierpa. Hisagi, który pojawił się zaraz za nim, szarpnął za łańcuch, łapiąc zanpakuto w dłoń. Przed ciosem Santa Teresy osłonił go Kensei, pojawiając się nagle za jego plecami. Czyjaś ręka wychynęła z czeluści garganty, zaciskając się na gardle stojącego zbyt blisko Gilgi. W ciemności błysnęło złowrogo oko Zarakiego.
– Ty kurwo. Chyba już raz cię zabiłem, a ty masz czelność… – Dopiero teraz zauważył leżące na ziemi ciała. Nnoitra skorzystał z okazji i wyślizgnął się z jego uścisku, porywając z ziemi zanpakuto. Odskoczył, oceniając sytuację. Z garganty wychodziło coraz więcej Shinigami. Szayel walczył z dwoma naraz, odciągając ich od towarzyszy. Nnoitra postanowił zrobić to samo. Kenpachi rzucił się za nim z wściekłym rykiem.
So you gotta fire up, you gotta let go
Kiedy Minako zjawia się na pustyni, miała wrażenie, że trafiła w sam środek piekła. Zewsząd schodzili się Puści, najróżniejszych rang, atakując Shinigami. Jeden z nich natychmiast ruszył na nią. Zrobiła unik, dobywając katany, cięła na odlew, pozbywając się Pustego, ale jego miejsce natychmiast zajął kolejny. Jego też pokonała. Ktoś złapał ją za ramię, panika wzięła górę i niemal obcięła Toshiro dłoń.
– Jezu! Prawie cię… Nie strasz mnie tak więcej!
Dopiero po chwili spostrzegła, że na bieli haori rozkwita coraz większy kwiat krwi, a Toshiro jest bledszy niż zwykle. Krzyknęła, łapiąc go w ramiona.
– Nic mi nie jest… Nic mi nie jest… – mamrotał Toshiro, jego usta siniały. Otoczył ich krąg Pustych, Minako próbowała się podnieść, ale nogi odmawiały jej posłuszeństwa. Zaczęła się godzić ze śmiercią, ale ta nie nastąpiła. Otworzyła oczy i ujrzała wirującego wokół Zabimaru.
– Renji…
Silna ręka porucznika postawiła ją na nogi, odciągała od ciała Toshiro.
– Już mu nie pomożesz.
Szlochała, ściskając oburącz katanę. Przedzierali się przez Pustych, walcząc plecami do siebie. Minako wymierzała ciosy na oślep, niemal nic nie widząc przez łzy.
– Ikari… A Ikari?
– Nie żyje.
You gotta face up
Jej serce spowiła pustka i apatia. Opuściła broń. Walka nie miała sensu. Nie miała dla kogo walczyć. Obserwowała jak najbliższy z Pustych rozwiera ogromne szczęki, żeby ją pożreć. Renji zniknął otoczony całą ich zgrają. Nie miała zamiaru obserwować, jak jego też traci, ale nagle Pusty przed nią pękł na pół, rozerwany na strzępy przez czarne pazury. Jego truchło rozpadło się na boki, odsłaniając królewski majestat.
Z twarzy Grimmjowa emanowała furia. Ściskał w ręku Panterę, ale chyba o niej zapomniał, rozszarpując wrogów jedną łapą. Ledwo dostrzegł Minako. Kobaltowe oczy omiatały pole walki.
– To moja armia – warczał, rozglądając się dookoła. – To moja arrrrmia!
Jego ryk potoczył się po pustyni, a ci Puści, do których dotarł, nagle zamarli, zwracając się w jego stronę.
you gotta get yours
Grimmjow wskazał pazurem wysoką, łyżkowatą postać, a Puści ruszyli w jej kierunku. Śmiech Szóstego Espady, szaleńczy i przeraźliwie zimny, zabrzmiał w uszach wszystkich i na zawsze zapadł w ich pamięć jako ostatni dźwięk, jaki wydał z siebie Jaegerjaquez. Minako więcej go nie zobaczyła, jeśli nie liczyć widoku ściętej głowy króla, na jaki miała nieszczęście natknąć się już po bitwie. Zapamiętała go tak, jak po raz ostatni go widziała, na wpół obłąkanego pragnieniem destrukcji, które wreszcie go pochłonęło, gdy uwalniał Panterę, rzucając się w wir walki.
You never know the top till you get too low
Minako gdzie nie spojrzała, tam widziała ciała. Wydawało jej się, że widzi też takie o czerwonych włosach, ale zabrakło jej odwagi, by się przyjrzeć. Wolała nie wiedzieć. Wolałaby, żeby głosowanie tak się nie potoczyło, wolałaby nigdy tu nie przychodzić. Wolałaby…
Ruszyła przed siebie, ogarnięta rozpaczą. Byle dalej, dalej od tego zgiełku, nieporozumienia, bólu i strat. Zanpakuto wypadło z jej ręki. Każdy krok wymagał coraz więcej wysiłku, ale nie poddawała się, szła, uciekała, dezertowała, patrząc w dół, w piasek, na swoje stopy, udając, że będzie dobrze.
Ktoś stanął na jej drodze. Ktoś nie za duży, zadzierający głowę, by na nią patrzeć wielkimi, bladymi oczami, które zaczęły zmieniać barwę, aż stały się łudząco podobne do jej oczu. Chłopiec uśmiechał się do niej smutno, wyciągając rękę. Skonsternowana, już miała ją uścisnął, ale zobaczyła, że na ramieniu chłopca spoczywa męska dłoń. Podniosła oczy na tego, który stał za nim.
A son of a…
Tego było dla niej zbyt wiele. Straciła resztki sił. Wszystkie światła zgasły.


________________

The End.

I'm so sorry!47 komentarzy:

 1. JA MAM NADZIEJĘ, ZE TO JEST PRIMA APRILIS.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra, teraz już na poważnie. Na początku naprawdę uwierzyłam, ze to kolejny rozdział.Zaczyna się zwykłym wspomnieniem, fajne, lubie takie sceny, kiedy postać stoi i wspomina. Znaczy wspominki dobrych dni nie sa fajne, ale fajnie się je pisze i są fajne i dobrze ci to wlazło. Dopatrzyłam się trzech literówek, ale one nie są ważne. ważne jest, co się stało potem. Pierwszy cios dostałam wraz ze zdaniem : "Pierwsi do garganty wskoczyli Madarame i Yumichika. I oni pierwsi polegli." Kobieto, czy ty wiesz, co ty mi zrobiłaś?! Uwierzyłam! Moje serce pękło na dwoje. Na razie. Pierdolony Szayel i cholerny Łyżka... Gdy już zginął Tosiek, to już mi zaczęło coś nie pasować, ale wierzyłam dalej, bo myślę, a, tak ma być. Ale jak już była oderwana łeb Szóstego, to mówię, nie, jednak pierwszy kwietnia... To sen? To jej sen? Proroczy? Mina jest śniączką? Bo wiem, co to za chłopiec. I wiem czyja to obsrana ręka. Chociaż... Podoba mi się taki rozwój wydarzeń. Płaczę, lamentuję nad trupami... Ale zaciekawiło mnie to! DObre to jest! Jestem rozdarta! Nie wiem, co bym wolała, zeby to była prawda, czy jednak żart!

  OdpowiedzUsuń
 3. DObra, napiszę ci te literówki, ulituję się :D
  "Kurosaki nie ociągał się" Ociągała chyba...? Choć mi to zawsze wmawiali, że mi coś odcięli, albo mi urwało, nie wiem jak z Miną. xD
  ", jak wygląda nasze położeni," e ci zjadło.
  "holender jasna" jasny? albo cholera? xDD
  ", już miała ją uścisnął" ć chyba xD

  Ale i tak, piosenka dodaje dreszczyku, takiego specjalnego.

  I Uhahahara, kocham tego cwela, naprawdę. Zajebał sprawę, a taki zadowolony z życia. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. To chyba Grimma miałaś nabić w butelkę, nie czytelników, Wilcza Franco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grimm zaprortesował :D A ma sporrre.. prawo głosu... :D

   Usuń
 5. Oj no weź. Coś ty zrobiła? Ja ci niedawno miłość od pierwszego bloga wyznałam a ty robisz rozdział a'la "gra o tron". Myślałam, że mi serce wyskoczy jak to czytałam. Mam nadzieje, że to taki żarcik i wszystko naprawisz. :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, ja tylko dzisiaj udawałam Martina :D ;*

   Usuń
 6. Kuzwa wszyscy cos dodaja na ten prymas aprylys nie nadazam...uspokoj sie Megan no i lec czytac! Hai!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prymas aprylys jest do dupy xd a Grimm chyba mial dostac butelke w dup** a to my dostalismy pfff tak sie nie bawimy. Mimo wszystko zaszlachtujcie mnie ale na wiesc o martwym Hitsugayi sie ucieszylam lolz. Nie lubie go jakos za bardzo od momentu hmm tego gdy zaczal sobie pogrywac z Minako? Hej ale to twoja wina xd
   Spoko spoko filler jest teraz notka. Pff Ikari umarla...Wilczy chyba tez chce podzielic jej los. Jakos wyczuwam niezadowolenie i sprzeczne uczucia czytelnikow hahah
   Wgl Lola czytasz na biezaco mange? Tyle bankajow ze choj...wgl wole zdecydowanie arc z areancarami ale z quincy tez jezt swietnie. Troche wkuriwa ze shinigami zawsze wygrywaja ale hellol Grimm zyje no nie poza tym mial takie kuzwa wejscie ze smok wawelski by sie nie powstydzil czo ja Buce Lee padlby przy tym. "Yo byczys am alajf fak yea" hue hue. A wgl nie wiem czy tylko ja tak uwazam ale tym rozdzialem ukazalas jak bardzo chce aby Urahara (Ruhahara) na nowo zostal kapitanem a z Mayurim do piachu niech ssie arbuzowi...troche tym ssaniem nawiazalam do Szayela...spoko brak penisa zawsze probsem...biedak tyle go omija. Ale hej jest w notce? Jest! Ino nie po ty stronie co trza...jak zawsze...brak jader odbija sie na brakach w rozumowaniu i wyciaganiu wnioskow...w sumie..on to juz nie wyciagnie...kuzwa jade...tyle kropek to ja nie narobil juz dawno.

   Usuń
  2. Zwjebalam sie...teraz juz nie wiem czy on tutaj umarl czy nie....ale mimo wszystko przekozaczylas z tym szostym pozbawionym seksi cialka xd

   Usuń
  3. no, przekozaczenie to był moj cel :D :D

   Usuń
 7. Równo rok temu wstawiłaś żart, że rzucasz wszystko w cholerę i uciekasz do lasu. Aż się boję, co jest w tym rozdziale.
  "Zjawiała się na zebraniach jako ostatnia, nie pozwalając nikomu zapomnieć o swojej łatce czarnej owcy. Wiecznie spóźniona kapitan Jaggerjack często zaskakiwała swoją hojnością, wyciągając spomiędzy cycków flaszeczkę sake, z której pociągała łyka na odwagę, po czym oddawała ją w ręce poruczników."
  Hehe
  " – Jezu. Zapomniałam…
  – Że też już jesteś kapitanem? –"
  Ej faktycznie, też najpierw nie zajarzyłam ! :D
  "który natychmiast po jej przybyciu natychmiast zaczął"
  Natychmiast natychmiast, a w Kurosaki się nie ociągał brakuje 'a'
  "– A ja nie! – wyrwała się Minako, jako pierwsza podnosząc rękę najwyżej, jak mogła. – To znaczy, jestem za tym, żebyśmy jak najszybciej ruszyli do piaskownicy… Do Hueco Mundo znaczy "
  Do pisakownicy. Widze ze jesteś w formie :D
  "– Wystarczy, Urahara, dziękuję, że zdecydowałeś się wrócić z banicji akurat teraz. – Kyoraku bardzo starał się zachować powagę, ale gołym okiem widać było, że mu ciężko."
  Nic dziwnego.
  "Urahara wzruszyła ramionami"
  Kisuke zmienił płeć?
  "-Niespodzianka, skurwysyny."
  Oł jee...
  Yumi T.T Ikkaku T.T Iv! Coś Ty zrobiła! How could you! I trusted you!!!!!!!!!!!!!
  Toshiroooooooo!!!!!!!!!! Whyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!
  I Ikę też zabiłaś?! A może potem się okaże, że tym razem cały kurwa rozdział jest prima aprilisowy???????
  "Minako więcej go nie zobaczyła, jeśli nie liczyć widoku ściętej głowy króla, na jaki miała nieszczęście natknąć się już po bitwie."
  No. Teraz/ To. Kurwa. Przegięłaś.
  No, ja kurwa mam nadzieję, że niedługo kurwa zobaczę kolejny rozdział z wyjaśnieniem, że to był tylko pierdolony i cholernie dobrze napisany filer, a nie prawdziwy rozdział, bo do tej Twojej wiochy tam kuźwa przyjadę i zrobię porządek!
  Wiesz ile razy szczeliłaś mi w pysk w tym rozdziale? Nie kopie się leżącego!
  Ja tego nie akceptuję! Nie! To się nie może tak skończyć! (Znaczy jest cholernie dobre, cholernie, cholernie dobrerererere nawet ale "kurwa no nie, no po prostu kurwa no nie") To się tak skończyć nie może. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
  Nienawidzę Cię! Nienawidzę Cię za to, co zrobiłaś mi, co zrobiłaś im, za to co w ogóle tu zrobiłaś! I nienawidzę Cię za to, że to jest tak cholernie zajebisty rozdział, chociaż tak cholernie tragiczny. I nienawidzę Cię za to, że teraz nie wiem, czy mam chcieć, żeby to nie był koniec prawdziwy, czy jednak był.

  OdpowiedzUsuń
 8. I jakby ktoś mial wątpliwość to : ja nadal płaczę, nadal protestuję i nadal nienawidzę Iv! I całego świata. Idę się napić wina T.T

  OdpowiedzUsuń
 9. To jestgroźba: ja się zemszczę za ten rozdział, rozumisz? Za to, że czytałam ze łzami w oczach, kuźwa, pożałujesz tego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kocham Cie Tris, nie wierze, że się nabrałaś :D Troszeczkę? nie? :D Ale Ci poiwiem ze sie zaczelam zastanawiac jak dwa pierwsze trupy polecialy, czy se zartowac, bo w sumie, w sumie... nie? :D

   Usuń
  2. Nabrać sięmoże nie, ale sam fakt, że w ogóle napisałaś coś tak tragicznie smutnego... Dlatego protestowałam. Takich rzeczy się po prostu nie robi. Ale słowo się rzekło. Ja się zemszczę.

   Usuń
 10. LOHOHOHO ZMIERZCH NA POLSACIE! Dawac wszyscy zai teresowani razem ze mna...powrot to przeszlosci fak yea... Yep tyz protestuje.
  Kuzwa edward zlapal speeda w portki. Bella go dosiada...na plecach...shine bright like a DAJMOND...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ijaaa, popaczyłam pierwsze pietnascie minut i nie wiem jak moglam kiedys, no, sama wiesz :D
   shine brrright like dajmond :D:D:D:

   Usuń
  2. wez ty kuxwa nawet nie wiedzialam ze cokolwiek zes odpisala...zaraz ci specjalnie zakladke jebne no hahah albo zamienie nazwe spam hahah

   Usuń
 11. Kuźwa... uwierzyłam :P Dopóki nie przeczytałam ogłoszenia :D Oficjalnie mogę się przyznać, że zostałam "nabita w butelkę" :P
  Więc, dawaj mi tutaj poprawkę i nie... nie kończymy xD

  :* :*

  P.S Ale serio... ostro mnie przestraszyłaś, że to się tak skończy xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam :D Jeszcze kobiete w ciaz zeby denerwowac , co za Wilczy :P:P Czy juz nie w ciazy???

   Usuń
  2. Już nie, ale matki karmiącej też denerwować nie można :D 18 marca urodziła się mała Anastazja ^^

   Usuń
  3. Racja ;D
   Grratulacje, Kazumi! Wilcze całusy dla córki! :D ;* ;* :* :* ;* ;*

   Usuń
 12. Wilczy nie uwierzysz!!....niech mnie Edward w łeb czaśnie....internety odkryly przede mna tajemnice...uwaga przygotuj sie (i wszyscy ktorzy to czytaja!)

  ZNALAZLAM SONGA KTOREGO SPIEWA KUZWA AIZEN...
  Leze na podlodze czaisz?! Kurwa to brzmi jakby jebany zadowolony biegal po lace i nakurwial songa...albo podprycznice...
  O cholera...kolejny....ja pierdole nie wierze... Dopiero teraz obczailam gostka ktory mu glos podkladal...ten pierdolony ziom....spiewa...
  Kurwa wlasnie przez niego mam przed oczami Aizena spiewajacego pod prysznicem....kurwa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. matko bosko aizenowsko... nie wiem czy to przeżyje, ale... zarzuc linkiem ;D

   Usuń
  2. https://m.youtube.com/watch?v=4hs_nbU7-PI

   (Prosilas sie o to sama haha ja tylko uuprzedzalam...)
   Kuzwa po cholere ja w to wchodzilam...

   Usuń
  3. nie chce dłuzej zyc na tym swiecie. nie wierze. ze to wlaczylam. i wysluchalam. do konca. niedobrze mi.
   </6
   :D

   Usuń
 13. dziunia mogę ściągnąąc z cb pewną rzecz? a mianowicie twoją tendencję do dodwania tekstów w języku angieslkim. w sensie nie chce dodawac tekstow tylko zapisywac mysli bohatera w podobny sposob. ino po środku. po prsotu to sprawia ze tekst nie jest jedna wielka kupa gowna lejaca się jak ze slownika. a to mnie okropnie u mnie wkurwia. ze to...wgl nie wyglada. z gory na dol to samo. ten sam kolor ta sama czcionka wszystko! jak sie czlowiek zgubi to juz sie w ch*j nie odnajdzie a jednak jakis punkt odniesienia jest :P
  pozdro o 4:32 haha
  aha i wez sie nie len ino ponownie odpisz mi! bo kuźwa rozbudzilas tylko moja ciekawosc!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mam nic przeciwko, nie opatentowalam tego :D moze i byc po ang jak Ci sie jeno spodoba ;D noo, musze wpascodpowiedzic porzadnie w spamie no i poobcowac z daikim... jestem na 4 rozdziale chyba ;D

   pozdro o 4.35 :D

   Usuń
  2. ehh na tych ktorych nienawidze. kobito ja to mam tyle pomyslow. generalnie nie wpierdzielam niczego na bloga dopoki nie mam napisanego 10 rozdzialu. bo wtedy wiem ze to ruszy. a teraz pisze 10 rozdzial wlasnie kolejnej historyi ale to juz totalnie innej bo to o daikim troche mnie dolowalo takie powazne wiec teraz total cos innego chcialam zaczac. o lasce ktora jest eksperymentem szayela :P
   aaaaa!! dziekuje ci wielmozna niebieska duszo! w takim razie ukradnę pomysła. wlaśnie chcialabym aby tak zapisywane byly u mnie mysli. nie wiem czemu ale dobija mnie ta jednokolorowa kolumna
   kuzwa spac nie moge...:/ i mam w glowie piosenke Jenifer Lopez...zabij mnie!

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=NE4LfdZkB8s&nohtml5=False yo! oddaje

   Usuń
 14. kuźwa...dobra wilczy...uruchomilam to gowno! mozesz se sprawdzic. a jak stracę checi do pisania tego to zabije ciebie....

  OdpowiedzUsuń
 15. Wilczy weź mnie trymej bo nie wytrzymm! poje** google+ i pojebani ludzie...od dwoch dni sie kloce z jakims debilem bo on uwaza ze Uluqiorra byl najsilniejszy z calej espady bo mial druga forme! kuźwa co za cep!!!!!!!!!! zaraz mu zakurwie. Megan jest cierpliwa ale nie do cepów cierpliwisci jej brak!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Megan, spokojnie, oddychaj. :) W razie czego, dawaj namiary na tego kolesia, to my z WIlczym pójdziemy i mu wytłumaczymy, kto z Espady jest najsilniejszy :)

   Usuń
  2. toż to nielogiczne...poza tym halo tylko Grimm zyje. a Uluqiorra to emos...
   czekaj czekaj bo wygrywam batalie :P
   ja sie kuźwa nie poddam! nie takie wojny toczyłam!

   Usuń
  3. Nakurwiaj !! :) Nie daj się ! :) Kij z tym, kto żyje kto nie, zawsze można kogoś wskrzesić/uśmiercić, po to piszemy :D:D

   Usuń
  4. *łezka* dlaczego ci nafajniejsi musieli poumierać no ;(
   nie wybacze! zaraz mi kuźwa jeszcze byakuye zabiją i shinjiego i hisagiego to osobiscie sie pojawie pod chata Kubo!
   'moj kontrargument zamilkł...mam nadzieje ze to dzieki puencie ktora przytoczylam!moze mysli co napisac..niech zdycha! ugh sadystyczna Megan opierdala ludzi po necie...albo siedzi w tlumaczu i wymyśla zdania'

   Usuń
  5. Shinji-wąskodupiec! :D:D

   Byakkuyna nie mogą zabić! Nigdy!

   Brawo Ty. Ale nie martw się, u Titka nigdy nie wiadomo, ktożyje a kto nie :D

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. btw chyba was zabije koncowka...mnie zabila a fangirlem nie jestem. dopiero co zauwazylam ze wyszedl nowy i jakos tak mnie dotknal koniec...zonk
  http://senpai.com.pl/manga/Bleach/670
  ofc jak ktos na biezaco jest.
  jak nie TO NIE WCHODZIC POD KARA SMIERCI BO MEGAN ZASZLACHTUJE ZYWCEM!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tu lejt, Meg :D juz mnie Feniks strolowała tym cały dzien, od rana mi jedzie z koksem czyli od 15 ;P ale no, nawet mi na czole napis 'zonk' wyskoczyl. za chuja bym na to nie wpadla.

   Usuń
  2. ugh ja przeoczylam! nie wiem jak moglam. haha kuzwa obudzilam sie i juz nie zasne no :/ shit. ale ja tez mialam zonka. najpierw mysle uhmm wow ok spoko lajcik. i ten byakuya taki spanikowany cozeby on juz odpuscil a tu nagle bumc i duzy hitsugaya haha. wyglada jak ichigo tylko biale wlosy i jasne oczy haha czitek jebany kolejny xD
   ciekawe jak byakuya system rozpierdoli skoro musi sie dopiero nauczyc swojego bankai a jego shikai wyglada jak wczesniejszy bankai. tu oczekuje czegos epickiego. tym bardziej ze kubo zwleka. i kuzwa SHINJI! jego jestem ciekawa najbardziej chyba! niech przestanie sie tak szczerzyc tylko pokaze co tam chowa w pochwie xDD mam miecz na myslo ofc

   Usuń
 18. wilczy jest sraka!! patrzaj moja nowa tapetka xd
  http://pre13.deviantart.net/3da1/th/pre/f/2015/220/a/c/aomine_and_grimmjow___crossover_by_qumin-d8px52v.png

  OdpowiedzUsuń
 19. http://pre14.deviantart.net/a0fd/th/pre/f/2015/207/b/c/nik_9_8_21_7_by_zetsuai89-d92x6la.png w odmentach internetow znalezione i przypomnialam sb twoja podjarke nim xD tak wiec masz haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahahah, megan, udalo Ci sie, moje puste wilcze serrrce zabiło mocniej, widząc co sie wyłania z przegladarrki ;D ale, oczywiscie, juz mam na kompie tego arrta ;D jak mnie zaskoczysz kiedy czyms czego nie mam z tej kategorii to ci osobiscie wodke postawie przed nosem na dodatek ;D

   :* ;* ;*

   Usuń
 20. czy ty kuźwa jeszcze żyjesz? i gdzie rozdział czy cokolwiek?! Cierpię na brak czegokolwiek! własnie czegokolwiek! mogłabyś chociaz nagie zdjęcie Grimma dodac abo i cuś xD ja już nic nie daje pff skoro i tak nie moge cie zagiac... ale uprzedzam kiedys mi sie to uda i odbiore nagrode chocby i pocztą polska no!

  OdpowiedzUsuń
 21. A właśnie dzisiaj planowałam cię "pogonić", ale widzę, że ktoś mnie uprzedził :D
  Pisaj, pisaj :* Czekam z niecierpliwością i na ten rozdział i kolejny na drugim blogu ;)

  OdpowiedzUsuń