Ogłoszenia parafialne (sekty pod wezwaniem Sexty)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (sekty pod wezwaniem Sexty):

Rozdział wkrótce.Informator turystyczny

Garść (nie)potrzebny pinezek, które mogą się przydać, gdyby ktoś pokusił się, żeby to ogarnąć.
1. Akcja dzieje się gdzieś w okolicach"Po-wszystkich-wydarzeniach-nawet-tych-które-jeszcze-nie-miały-miejsca."
2. Bohaterowi, którzy biorą udział w Wilczych urojeniach:
- Grimmjow Jaegerjaquez - wiadomo, Szósty (SEXta!) Espada, Arrancar o jakże miłym, przyjaznym usposobieniu (Żartowałam, Grimmy, to był tylko żart! *zasłania się rękoma i 'nogoma'*) SPROSTOWANIE*: Arrancar o wyjątkowo perfidnej, drapieżnej naturze, Król Hueco Mundo. Znaki rozpoznawcze: sztuczna szczęka, dziura w brzuchu (na wylot) i szyderczy uśmiech na stałe przyklejony do wyżej wymienionej wrednej mordy.
- Ikari "Hagane" J. - kapitan ósmego oddziału, były oficer w służbie Kyoraku, zapalczywa, porywcza istota, która zaprzęga całą swoją dywizję do pędzenia tajemniczych mikstur (wykazujących znamiona mocno procentowych) w podziemiach swoich baraków. Nieprzewidywalna i podejrzana ze względu na swoje niebieskie wlosy i mało ugodowy charakter.
- Minako Kurosaki - najlepsza psiapsióła tej wyżej, drugi porucznik małego kapitana Hitsugayi, bliźniaczka Ichigo zarówno pod względem fizycznym jak i menatalnym (tak jak z pierwszej opcji wykręcić jej by się było nie sposób, tak z drugą pewno by dyskutowała, ale na szczęście tutaj rządzi Wilczy); przyzwyczajona do tego, że ciągle musi ratować jej dupsko, chociaż zdarzają się pewne wyjątki, w których to ona musi być ratowana.
- Ichigo KurosakiToshirou Hitsugaya, Kisuke Urahara (jakżeby mogło tu zabraknąć naszego ulubionego sprzedawcy z osiedla!), Renji Abarai i cała reszta zgrai, która weszła w kadr.

*Sprostowanie dodał prawnik Wilczego, której połamane obie ręce nie pozwoliły na dodanie go osobiście. Wszelkie podejrzenia o próby wazeliniarstwa są jak najbardziej słuszne - Wilczemu zależy na tym, by zachować chociaż zdrowe nogi.


GRAFIKA W TLE: zlepek obrazków, znalezionych na deviantarcie/w googlach. WRÓĆ! Niebieskowłosa facetka, przedstawiająca Ikari jest mojego autorstwa.

1 komentarz:

  1. W wolnej chwili zapraszam do siebie na nowy rozdział :)

    truelifebydamien.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń