Ogłoszenia parafialne (sekty pod wezwaniem Sexty)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (sekty pod wezwaniem Sexty):

Rozdział wkrótce.czwartek, 23 kwietnia 2015

HE'S BACK!!!! GRIMMJOW FUCKING JAEGERJAQUEZ IS BACK!!! OMG!!!

Całe życie na to czekałam, skurwiel długo się ociągał! W życiu nie wstawałam tak szybko z łóżka, jak dzisiaj, gdy Feniks zadzwoniła mi z tą rewelacją (małpiszon od spoilerów :D).
 Natychmiastowo ewakuuję więc z komputera użytkownika, który go eksploatuje i schodząc na zawał, wylew, udar mózgu, trzęsącymi się z wrażenia i niedoboru alkoholu dłońmi wpisuję w pasek adresu "mangareader", robiąc przy tym 500 literówek. Na pytanie głównego użytkownika i właściciela stacjonarnego kompa - co ja wyprawiam? - odpowiadam, że "Szukam, kurwa, szukam" i z pasją przełączam obrazki, pierdoląc rozwój fabuły i Aizena na krzesełku. I oto jest, jest, królewski but:Jest i kawałek Garganty i Wilczy jedną nogą w grobie. Ale to nie koniec, nie koniec to! Bo gdyby tylko z powodu królewskiego buta Feniks wyciągała z łóżka Wilczego, byłoby kiepsko. Byłby feniks z rożna na naiedzielny obiad, ludzie, więc wiem, że jeszcze muszę chwilę wytrzymać, zanim ciśnienie krwi spowoduje, że mój mózg wypryśnie na ścianę. Klikam dalej. Klikam. Garganta się, ja pierdolę, otwiera i kurwa, mogę umierać. Szczęśliwa.Z góry uprzedzam, że przez najbliższy czas kontakt ze mną będzie znacznie upośledzony, jako że na wszystko będę odpowiadać "Grimmjow". Nie wiem ile potrwa ten stan. Tydzień? A w następny czwartek następny rozdział. A jeśli król Hueco Mundo popisze sie w nim swoim frmowym, szyderczym wyszczerzem ryja, nie gwarantuję, że kontakt z Wilczym jeszcze kiedykolwiek będzie funkcjonował poprawnie czy choćby w miarę normalnie, bo jak wiemy wilcze skowyty nie zawsze i nie dla wszystkich na co dzień są zrozumiałe.

HALE TO THE FUCKING KING, LUDZIE! 

A jebaniec Nnoitrrrrrrrrra mi chociaż na Drodzę za tą bliznę zapłaci, skurwysynzajebanychujotępiałysztuciecpierdolonyłyżkąrobionyzasraniec.

4 komentarze:

 1. *.* *.* <6

  Ja... Wrócę ogólnie jak się ogarnę... o ile to kiedykolwiek nastąpi :D
  Nie no... wchodzić tutaj i takich rzeczy się dowiadywać :* :* :* :* :*
  Kur.. za przeproszeniem, idę skakać pod sufit :D :D :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 2. a kto nie skacze ten z rady 46 i śmierdzi jak nnoitra! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Katalogowy Świat Wychodzi na przeciw swoim podopiecznym!
  Wszyscy świetnie wiemy ile różnych katalogów znajduje się na blogspocie, wiele blogów jest zapisanych nie tylko do jednego, a do wielu. Dużo osób informuje katalogi o nowych postach u siebie, co zajmuje dużo czasu, który nie zawsze jest! Dlatego postanowiłam dodać do układu gadżet który jest w stanie sam się aktualizować w dowolnej chwili i informować każdego kto wejdzie, że właśnie dodałeś nowy post!
  Zdaję sobie sprawę z tego że nie wszyscy chcą aby katalog informował o ich nowych postach, dlatego hojnie rozdaję tą informację, która ma na celu poinformowania Was o nowym planie powiadamiania Nowych Postów oraz pytaniem, czy się zgadzasz? :)
  Jeśli tak, to zapraszam do katalogu, aby zostawić krótką informację w zakładce "Nowe Posty" w której wystarczy że napiszesz "Zgadzam się" oraz podanie adresu swojego bloga lub blogów.
  Wtedy nic już nie musisz robić, blogspot sam, automatycznie będzie powiadamiać na katalogu o dodanym nowym poście, a Ty oszczędzisz czas który normalnie poświęcałbyś/poświęcałabyś na pisaniu i publikowaniu zgłoszenia posta :))
  W razie pytań zapraszam do zakładki Pytania

  Zapraszam! :)
  I przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Yeey, ten widok tak raduje >.< ta manga bez niego nie miała większego sensu. Bijmy pokłony dla króla ^^

  OdpowiedzUsuń